Tom Tailor forHER EDT

710.00 ден1,210.00 ден (-12%)

Женски парфем Tom Tailor forHER EDT (Eau de Toilette).
Tom Tailor For Her by Tom Tailor е цветен овошен мирис за жени. Врвни ноти се бергамот, праска и ѓумбир; Средните ноти се роза, фрезија и мирабела слива; Основни ноти се дабов мов, кедрово дрво и мошус. Во луксузно кристално шише дијамантско сечено и гравирано.

Исчисти
SKU: N/A Категории: , Таг:

Tom Tailor For Her by Tom Tailor е цветен овошен мирис за жени. Беше лансиран во 2019 година. Врвни ноти се бергамот, праска и ѓумбир; Средните ноти се роза, фрезија и мирабела слива; Основни ноти: дабов мов, кедрово дрво и мошус. Во луксузно кристално шише дијамантско сечено и гравирано.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Големина

30ml, 50ml, Сет

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Декоратива Класик
  • Продавница: Dekorativa
  • Адреса: В. Мачуковски 5, л. 4 и 5, 1000 Скопје
    Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти