Топка со планетата земја 61 см

420.00 ден549.00 ден (-23%)

На залиха

Светлечка топка на надувување со 3D графички принт и LED осветлување.
Топката свети на допир и различните слоеви придонеусваат за одличен изглед.
Идеална за на плажа, во парк или на било кое место каде сакате вистински да се забавувате.
Едноставна за пакување бидејќи зазема минимален простор.
Димензии: 61cm
Графички 3D принт
LED осветлување

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти