Трактор со педали за управување

2,150.00 ден3,290.00 ден (-35%)

На залиха

Тракторот со педали за управување е наменет за деца на возраст над 3 години.
Максинална оптоварливост 50кг.
Лесен ротирачки систем за управување.
Стилски и ергономски дизајн.
Димензии: 51cm x 95cm x 49cm.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти