Тракторче за деца на педали, со приколка

3,890.00 ден4,500.00 ден (-14%)

21 на залиха

Тракторот со приколка и педали за управување е наменет за деца на возраст над 3 години.
Максинална оптоварливост 50кг.
Лесен ротирачки систем за управување.
Стилски и ергономски дизајн.
Подвижен амортизер.
Педали на ланец.
Свирка.
Производот е погоден за здравјето на децата и не содржи канцерогени материи.
Димензии: Висина 51 см, Ширина 51 см и Должина 143 см.

Исчисти
SKU: N/A Категорија: Тагови: ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Дополнителни Информации

Боја

зелена, црвена

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти