Трамболина со лизгалка 250х210х152 см

15,790.00 ден16,790.00 ден (-6%)

На залиха

Трамболина со лизгалка погодна за деца над 24 месеци.
Брз и квалитетен компресор.
Целиот процес на дување е многу едноставен и трае само 120 секунди.
Може да се користи надвор, но и во Вашите домови.
Сигурносен влез/излез од трамболината.
Димензии: 250х210х152 см

Категорија: Тагови: , ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти