TRICYCLE CITY – Трицикл за деца со Bluetooth

7,490.00 ден8,490.00 ден (-12%)

На залиха

Кapaĸтepcтиĸи:

Играчката е погодна за деца над 1,5 години со тежина до 25 кг.;
Лесно се преклопува – за компактност при инсталација и поправка;
Гуми „Кајчи“ – предни 10 “, задни 8“;
Прилагодливо седиште во 2 позиции: напред (во насока на патување) и назад (свртено кон туркачот на трициклот);
Трициклот може да го управува детето или да го турка родителот;
Кога ќе го турка возрасно лице, детето ги става нозете на подножјето и се деактивираат педалите на предното тркало;
Прилагодување на висината на рачката за родителска контрола во 3 позиции;
Музичка кутија со мелодии, звук од стакло и светла – работи со 3 батерии, тип AA, 1,5 V (се продава одделно);
Функција за напојување – телефонот репродуцира сè, од вашиот телефон, од каде што можете да ја контролирате моќноста на звукот;
Отворање на безбедносната табла на средина;
Подвижен потпирач за нозе;
Надворешно прилагодлив крошна и луксузен текстилен тапацир на седиштето;
Појас за безбедност;
Држач за чаши / шишиња на рачката за родителска контрола;
Корпа за багаж на задниот дел од трициклот;
Сопирачки на задните тркала;
Брзо расклопување на задните тркала;
Капак на предните тркала, спречувајќи заробување на стапалата на детето;
Копче за заклучување на педалите на предното тркало;

Изведена во согласност со барањата на Директивата 2009/48 / ЕЗ „Безбедност на детски играчки“.

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти