TRICYLE ARENA – Трицикл за деца

6,890.00 ден7,890.00 ден (-13%)

На залиха

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе со тежина до 25 кг .;
Мултифункционален производ со 2 различни начини на употреба – родител го турка детето или самото дете ја вози играчката преку педали;

Оваа играчка е погодна за деца на возраст од 1 година и повеќе со тежина до 25 кг .;
Мултифункционален производ со 2 различни начини на употреба – родител го турка детето или самото дете ја вози играчката преку педали;
Надстрешницата, рачката на родителот и заштитниците на браникот се отстрануваат, така што трициклот се претвора во трик за поголемо дете;
Седиштето ротира на 360 степени;
Две позиции на седиштето – режим свртен напред и лице в лице;
Седиштето е опремено со безбедносен браник што се отвора напред;
Удобна рачка за притискање на родителите;
Подвижен потпирач за нозе што може да се преклопи;
Предни ремобализирани ногавици;
Преклопен крошна со штитник за сонце и панел за гледање;
Широко и удобно седиште со мека текстилна обвивка;
Седиштето има сигурносен ремен;
Кошница за складирање на задната страна;
Ѕвонче на управувачот;
Високо квалитетни тркала отпорни на експлозија за да обезбедат одличен капацитет на носење и отпорност на абење;
Педали на сопирачките на задните тркала;
Чувари на кал на сите тркала;
Капак на тркалото на предното тркало, спречува заробување на стапалата на детето;

Оваа играчка е произведена во согласност со барањата на европските директиви и стандарди во врска со безбедноста на играчките.

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти