Тркачка Санка

2,999.00 ден3,999.00 ден (-25%)

На залиха

Зимската забава може да започне. Голема детска санка за снег со волан за контрола на скиите. Сопирачката за паркирање се наоѓа на средината што ја прави многу погодна за користење кога треба. На дното, санката е опремена со професионални скии кои го прават возењето на снегот побезбедно.

– Димензии: 100 × 57 36 см
– Ремен со пластична рачка

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти