Трпезариски сет АЛФА

32,000.00 ден37,300.00 ден (-14%)

На залиха

Трпезариска маса + 6 столови АЛФА
Трпезариска маса е изработена од дрвени ногарки со медијапан плотна.
Димензии 150 х 90 + 40 цм
Стол алфа е изработен со дрвени ногарки и водоотпорен материјал.
Димензии
Висина – 90 цм
Ширина – 47 цм
Длабочина – 42 цм

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти