ТУШ РАЧКА СО ЦРЕВО KOMBO MT10-455B

450.00 ден500.00 ден (-10%)

На залиха

ТУШ РАЧКА СО 5 ФУНКЦИИ , ТУШ ЦРЕВО И ДРЖАЧ.

ТУШ РАЧКАТА Е СПАКУВАНА ВО КУТИЈА. ПРОИЗВЕДЕНА Е ВО ТУРЦИЈА И Е СО 2 ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Водомонт Буѓо
  • Продавница: ВОДОМОНТ БУЃО
  • Адреса: Илинденска бб
    Куманово
    Северен
    1300
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти