ТУШ РАЧКА СО ЦРЕВО NORMA M30 – 300

360.00 ден400.00 ден (-10%)

На залиха

NORMA MT30-300
Сетот доаѓа во кутија комплет со туш црево и туш држач

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Водомонт Буѓо
  • Продавница: ВОДОМОНТ БУЃО
  • Адреса: Илинденска бб
    Куманово
    Северен
    1300
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти