Туш сет хром DOLCE TPSK-570

3,500.00 ден4,200.00 ден (-17%)

На залиха

Туш сет хром DOLCE TPSK-570
Сетот е со 2 функции,комплетно хромиран. Сетот доаѓа комплет со туш црево, и туш рачка.

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Водомонт Буѓо
  • Продавница: ВОДОМОНТ БУЃО
  • Адреса: Илинденска бб
    Куманово
    Северен
    1300
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти