Тв дел БЕЛА

12,500.00 ден16,700.00 ден (-25%)

На залиха

Тв делот БЕЛА е изработен комплетно од сјаен фарбан медијапан со дрвени ногарки.

Димензии 180 х 40 х 50 цм

Категорија:

Информации за продавницата

  • Име на продавница: Мебел 11ти Септември - 2006
  • Продавница: 11ти Септември - 2006 11ти Септември - 2006
  • Адреса: Индустриска Зона ВАСИЛЕВО
    с. Василево
    Струмица
    2400
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти