Уникорн 224х164 см

1,875.00 ден2,375.00 ден (-21%)

На залиха

Душек Уникорн за деца и возрасни идеален за уживање во вода во топлите летни денови.
Димензии: 224х164 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти