Велосипед 26″ BMW 8067

16,999.00 ден19,999.00 ден (-15%)

На залиха

Велосипед 26″ BMW
-21 брзина (менувач SHIMANO)
-Целосни алуминиумски бандаши.
-Диск кочници.
-Една боја:бела

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти