Велосипед TRE282AMS 28″/21″ VISITOR АЛУМИНИУМ CITY LIMITED

21,999.00 ден24,999.00 ден (-12%)

На залиха

Седиште HUABEI ELEGANT црно
Рачки за волан HERRMANS црно сиви краци
Волан челик SF црн 31.8X640
Сет V-ALU без рачки кочници
Предно светло со 2 функции 5 LED FOXEYE
Педали PP со катадиоптери
Среден погон MTB црн 28/38/48Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB KMC Z-50 116L
Обрач V3 28″ CRNI 36 RUPA V3.28CR.
Предна глава JOYTECH ALU
Задна глава JOYTECH ALU CRNA
SP.28X1.75 (47-622) црна REFL MITAS
Браник EUROFENDER PVC црна SPORT
Индекс на фаза жолт 13T-28T SHUN F.
Среден менувач SHIM.TOURNE RUPA ARDTY300D
Заден менувач SHIM.TOURNE RUPA ARDTY300D
Рачен менувач SHIM.CRNE ASTEF41LBL
Заден трепкач на браник CITY

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти