Велосипед VISITOR FAS2820S6 28″/17″ BLACK OPIUM Fashion

14,999.00 ден19,999.00 ден (-25%)

На залиха

Седиште кафено ROU ZA FAS2820
Рачки кафено црни HERRMANS ERGO KREM
Корпа предна ситно BRAON FASHION
Волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V ALU без рачки кочници
Предно светло LED
Педали FEIMIN COMFORT поштарски
Среден погон коцка 1/2X3/32″ 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Обрач V1 28″ сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.700X40C (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
Фаза на индекс црн 14T-28T SHUN FENG
Заден менувач SHIM.TY21 KUK ARDTY21BGSBL
Рачен менувач SHIMANO 6 BR.ASLTZ5006RA
Заден трепкач H-VISION EN STANDARD

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти