ВЕЛВЕТ БОЛСТЕР

1,802.00 ден2,120.00 ден (-15%)

На залиха

ВЕЛВЕТ БОЛСТЕР
Ротирај и уживај во секоја положба со новата Велвет Колекција на Лотус. Изработена од цврсто, свиленкасто, водоодбојно кадифе чија нежност ќе ве освои за момент и топло ќе ве гушка.

ВЕЛВЕТ БОЛСТЕР

2 ЛОТУС БОЛСТЕР со 40% попуст, створен според потребите за Јога Студио и Јин Јога

Димензија Фи 23 х 65 см

Свиленкаст полиестер

Полнење: Силиконски филц

Водоодобјно

Гаранција 1 година

Бесплатна достава во МК

Одржување на 30 степени

Бесплатно враќање на производот доколку не сте задоволни и ги добивате Вашите пари назад.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: LOTUS GENERATION
  • Продавница: LOTUS GENERATION
  • Адреса: Прилеп
    Северна Македонија
    7500
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти