ВЕЛВЕТ ПЕРНИЦИ

2,519.00 ден3,600.00 ден (-30%)

ВЕЛВЕТ ПЕРНИЦИ
Ротирај и уживај во секоја положба со новата Велвет Колекција на Лотус. Изработена од цврсто, свиленкасто, водоодбојно кадифе чија нежност ќе ве освои за момент и топло ќе ве гушка.

Исчисти

ВЕЛВЕТ ПЕРНИЦИ 

 

Димензија: 45х45cm | Полнење: Полиестер | Навлака: Свиленкаст Полиестер 650гр. | Водоодбојно | Бесплатна достава

 

ПРЕДНОСТИ: Трајната, цврстата и водоодбојна надворешна навлака со патент, која може да се пере во машина на 30 степени, Употреба внатре; Не е токсична;  Нема оштри рабови; Внатрешна водотпорна навлака, со посебен отвор за дополнување; Сервис и одржување;  Дополнување;  Бесплатна достава во Македонија.

 

МЕДИЦИНСКИ ФАКТИ: Експандираните перли во внатрешната навлака, овозможуваат Лотус да се формира според потреба за комфорно лежење на трудници или луѓе со физички повреди во грбот, нозете и вратот. Сличните производи како Лотус веќе одамна се употребуваат за да се добие вниманието на деца кој тешко се концентрираат за учење или за следење на специјални вежби.

 

Гаранцијата на производот е 2 години.

 

Бесплатна достава во Македонија.

 

Бесплатно враќање на производот доколку не сте задоволни и враќање на Вашите пари назад.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Велвет бои

Злато, Вино, Зелена, Тиркиз, Деним, Сребро, Сива

Информации за продавницата

  • Име на продавница: LOTUS GENERATION
  • Продавница: LOTUS GENERATION
  • Адреса: Прилеп
    Северна Македонија
    7500
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти