Велосипед VENSSINI DIAMANTE DIAM285 28″/19″ кафен Lady

11,999.00 ден12,999.00 ден (-8%)

На залиха

Седиште KOMFORT црно ELI FEŠN
Рачки на волан HERRMANS црни кратон
Корпа ситноплетена црна 28″
Волан CITY 620X22.2X25.4
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK AKCIJA
Среден погон обичен 36Т коцка црн
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец обичен 1/2X1/8″ MAYA
Обрач V1 28″ сив 36 дупки V1.28SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава контра 36R KINA
SP.28X1.3/8X1.5/8(37-622) H-841 DIJU
Браник 28″ метал SIRI
Предно светло + заден трепкач CAT SIBESAIL

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти