Вертикална детска куќичка

1,349.00 ден1,499.00 ден (-10%)

На залиха

Вертикална куќичка за играње за деца. Погодна и за момче и за девојче. Препорачана возраст од 2 до 6 години.

Категорија: Таг:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти