Видео монитор за Бебиња ‘Polaris’

6,270.00 ден8,599.00 ден (-27%)

На залиха

Видео мониторот за бебиња Поларис е практичен и лесен за користење. Благодарение на дигиталниот видеофон ќе бидете мирни во сонот на вашето бебе а и ќе можете да си го искористите времето во кое спие. Сетот вклучуа камера за мониторинг на бебето, монитор за следење, 2 адаптери и литиуска батерија за мониторот за следење.

Категорија:

Карактеристики :

– Фреквенција: 2,4 GHz .;
– Опсег до 260 m отворена површина;
– Модулација: GFSK;
– Видео дисплеј: 3,2 “TFT LCD;
– Резолуција на екранот: 320 х 240 @ 20fps;

ФУНКЦИИ:

– Активирање на глас (VOX);
– Плеер за музика;
– Двонасочна комуникација;
– Сензор за температура;
– Ноќна визија;
– Аларм;
– Контрола на јачината на звукот;
– Мени на 8 јазици

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти