Видео монитор за Бебиња ‘Vector’

5,369.00 ден7,599.00 ден (-29%)

На залиха

Видео мониторот за бебиња Вектор е практичен и лесен за користење. Благодарение на дигиталниот видеофон ќе бидете мирни во сонот на вашето бебе а можете да си го искористите времето во кое спие. Сетот вклучуа камера за мониторинг на бебето, монитор за следење, 2 адаптери и литиуска батерија за мониторот за следење.

Категорија:

Карактеристики :

 

– Фреквенција: 2,4 GHz .;

– Опсег до 260 m отворена површина;

– Модулација: GFSK;

– Видео дисплеј: 3,2 “TFT LCD;

– Резолуција на екранот: 320 х 240 пиксели;

–  Резолуција на камерата: 640 x 480;

ФУНКЦИИ:

 

– Активирање на глас (VOX);

– Плеер за музика;

– Двонасочна комуникација;

– Сензор за температура;

– Ноќна визија;

– Аларм;

– Контрола на јачината на звукот;

– Мени на 8 јазици.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти