Велосипед VIPER LADY 700C City

12,999.00 ден14,999.00 ден (-13%)

На залиха

Велосипед во ретро урбан стил со дупла челична рамка

Едноставен шифтер нана десната рачка со 7 брзини

700c бандажи, линеарно распореден систем на кочење за подобро запирање

Корпа на кормилото и багажник над задното тркало

За беспрекорно осветлување поставени се светла напред и назад со динамо систем на задното тркало

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти