Висечка ВЦ школка – Luna

7,150.00 ден8,400.00 ден (-15%)

На залиха

Бренд : DuraBagno – Турција
Напомена : Моделот е комплет со бакелитен slim капак со споро спуштање
Може да биде СО и БЕЗ тарет ( по желба на купувачот )

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Водомонт Буѓо
  • Продавница: ВОДОМОНТ БУЃО
  • Адреса: Илинденска бб
    Куманово
    Северен
    1300
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти