Vivax LED TV-40S60T2S2SM

11,999.00 ден16,999.00 ден (-29%)

На залиха

VIVAX Smart 40S60T2S2SM телевизор, екран 40″ – 101,6 cm, Резолуција 1080p Full HD, smart Андроид 7.1 RAM 1G, Гаранција 2 Години.

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: Има Попуст
  • Продавница: Има Попуст
  • Адреса: Т. Ц. СУМА
    Kumanovo
    1300
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти