Воз со 50 топки 137х99х94 см

2,070.00 ден2,470.00 ден (-16%)

Нема на залиха

Гумен воз со 50 топки за забавна игра на Вашите деца.
Димензии: 137х99х94 см.

Категорија: Тагови: , ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти