ЗАБАТОН

1,530.00 ден1,700.00 ден (-10%)

ЗАБАТОН
Лотус Забатон е перници за медитација, дизајнирана со традиционални димензии.

Исчисти

ЗАБАТОН

Димензија: 90 x 70 см | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 год гаранција | Бесплатна достава во МК

Се прилагодува на телото, независно дали медитирате на тврд под или на песок, обезбедува одлична подршка на карлицата и рбетниот столб. Покрај тоа што служи за медитација може да се корити и како перница за седење, за оние кои седат во било која варијација на Лотус позицијата или со скрстени нозе. Седечката положба е генерално полесна за оние кои имаат помала флексибилност во колковите и колената.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Бои

Црвена, Црна

Информации за продавницата

  • Име на продавница: LOTUS GENERATION
  • Продавница: LOTUS GENERATION
  • Адреса: Прилеп
    Северна Македонија
    7500
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти