ЗАФУ

1,276.00 ден1,500.00 ден (-15%)

ЗАФУ
Лотус Зафу е перница за медитација, изработена по сопствен дизајн, но со традиционални димензии.

Исчисти

ЗАФУ

Купете 2 производа со 50% попуст. Опцијата бесплатно персонализирање е исклучена за оваа понуда или може да се доплати 200 ден.

Димензија: ⌀35 cm, h=17,5см | Полнење: Полистирен | Навлака: Полиестер | Водоотпорна | 1 год гаранција | Бесплатна достава во МК

Се прилагодува на телото, независно дали медитирате на тврд под или на песок, обезбедува одлична подршка на карлицата и рбетниот столб. Покрај тоа што служи за медитација може да се корити и како перница за седење, за оние кои седат во било која варијација на Лотус позицијата или со скрстени нозе. Седечката положба е генерално полесна за оние кои имаат помала флексибилност во колковите и колената.

 

 

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Бои

Црвена, Црна

Информации за продавницата

  • Име на продавница: LOTUS GENERATION
  • Продавница: LOTUS GENERATION
  • Адреса: Прилеп
    Северна Македонија
    7500
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти