Женски чизми

1,690.00 ден2,700.00 ден (-37%)

Исчисти
 • Лице и постава: Природна кожа
 • Висина на ѓон: 2см
 • Висина на чизма: 6см
 • Боја: црна

Спремно за испорака во 1-2 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Величина

37, 40, 41

Информации за продавницата

 • Име на продавница: Progetto3
 • Продавница: Progetto3 Shoes
 • Адреса: Индустриска бб
  Куманово
  Северна Македонија
  1300
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти