Женски чизми

1,690.00 ден2,900.00 ден (-42%)

Сезона: есен/зима 2019-2020

Исчисти
SKU: 0199 Категорија: Таг:
 • Лице и постава: Природна кожа
 • Висина на ѓон: 3см
 • Висина на чизма: 14см
 • Боја: црна

Спремно за испорака во 1-2 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Величина

37, 38, 40

Информации за продавницата

 • Име на продавница: Progetto3
 • Продавница: Progetto3 Shoes
 • Адреса: Индустриска бб
  Куманово
  Северна Македонија
  1300
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти